Privatumo politika

UAB „Standera“ įmonei priklausančioje https://standera.lt svetainėje yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys.

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip https://standera.lt naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant https://standera.lt svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Duomenys, kuriuos renkame:

Kuomet naršote https://standera.lt, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai.

Svetainėje https://standera.lt mes naudojame „Google analytics” įrankį, kurio dėka analizuojame Jūsų slapukus rinkodaros tikslais. „Google analytics” kaupia statistinius duomenis apie lankytojų patirtis ir veiklą svetainėje. Tam yra naudojami slapukai, kurie yra saugomi Jūsų kompiuteryje ar kitame išmaniajame įrenginyje su kuriuo naršote mūsų svetainėje. Visa gauta statistinė informacija yra pateikiama, matoma mūsų „Google analytics” paskyroje.

Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija”.

 

Slapukai, kuriuos saugome Jūsų naršyklėje:

*_ga – „Google analytics” įrankio sugeneruoti slapukai. Galioja 2 metus. Reikalingas saugoti unikalų lankytojo ID, kuris vėliau bus apdorotas „Google analytics” serverių statistiniams duomenims sukaupti.
*_gat – naudojami „Google analytics”. Galio 15 sekundžių. Skirtas sumažinti užklausų greitį.
*_gid – slapukas galioja kol yra įjungta naršyklė.  Reikalingas asmens atpažinimui.
cookie_notice_accepted – skirtas informacijai apie privatumo politikos sutikimą, išsaugojimą. Galioja 6 mėnesius.

 

Kodėl renkame jūsų duomenis?

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite išsiųsti laišką, užpildę mūsų kontaktinę formą, suteiksite mums savo asmeninius duomenis: vardą, el. pašto adresą, pasirinktinai – pavardę ir telefono numerį. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis svetainės teikiamomis funkcijomis. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti gali susisiekti su mumis el. paštu info@standera.lt.

Jūsų teisės:

Jeigu esate europietis, jūs turite įvairias teises, susijusias su jūsų asmens duomenų apsauga:

  • Teisė būti informuotam.
  • Teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome.
  • Teisė taisyti netikslią ar neteisingą infromaciją apie jus.
  • Teisė ištrinti visus duomenis apie jus.
  • Teisė apriboti duomenų tvarkymą.
  • Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui.
  • Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui.
  • Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu.

Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine informacija.

Nuorodos į kitas svetaines:

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų apsauga:

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kurią gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors silpnų vietų ar apsaugos atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų asmeniniai duomenys. Nepasaint to, negarantuojame absoliutaus jūsų asmeninių duomenų saugumo.

Aukščiau šiame dokumente minėtus „Google analytics” sugeneruotus duomenis saugo Google. Jeigu norite susipažinti su Google privatumo politika – tai galite padaryti atidarę šią nuorodą: https://policies.google.com/privacy

 

Kaip valdyti slapukus:

Internetinę naršyklę, su kuria naršote mūsų svetainėje, galite sukonfigūruoti taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama apie slapuko atsiuntimą. Kiekviena naršyklė skirtinga, tad kad pakeistumėte slapukų nuostatas, siūlome peržiūrėti naršyklės žinyno meniu. Jeigu prieštaraujate, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, galite pasinaudoti daugelyje naršyklių esančia procedūra, kuri suteiks galimybę atsisakyti slapukų saugojimo.

 

Kontaktinė informacija:

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu info@standera.lt.